Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu „Viadrina” w Niemczech. Ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i z sukcesem złożyłam egzamin zawodowy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w trakcie studiów odbywając liczne staże w Kancelariach Prawnych, aktywnie działając na rzecz Studenckiej Poradni Prawa oraz współpracując z niemiecką Kancelarią Adwokacką w Berlinie.

Podczas aplikacji radcowskiej byłam zatrudniona w renomowanej Kancelarii Radców Prawnych w Gdyni, gdzie zdobyłam przede wszystkim bogate doświadczenie zawodowe, prowadząc wiele procesów gospodarczych, cywilnych oraz rozwodowych. Dodatkowo zajmowałam się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, rozwiązując zagadnienia z zakresu prawa handlowego oraz prawa pracy. Ostatnim bieżącym projektem była współpraca przy utworzeniu oraz pomoc w bieżącej działalności związku zawodowego pracowników jednej z trójmiejskich korporacji.

Prężnie rozwijający się Śląsk, na czele z miastem Tarnowskie Góry, gdzie mieszkałam zanim podjęłam studia prawnicze jak i chęć podjęcia nowych wyzwań, były główną przyczyną przeprowadzki z Gdyni. Obecnie współpracuję z dwiema Kancelariami Radców Prawnych oraz prowadzę sprawy indywidualnych Klientów.

Pracuję w języku polskim, posługuję się także płynnie językiem niemieckim.